Bauhaus Mutfak Modelleri ve Fiyatları


Mutfak dekorasyonunuzdan sıkıldıysanız ve değiştirmek istiyorsanız Bauhaus’un muhteşem mutfak dekorasyonlarına kesinlikle göz atmanızı tavsiye ederim.

2013 yılının trend modelleri olan bu modeller ile mutfağınıza girdiğiniz de çıkmak istemeyeceksiniz. yontuslari.com olarak Bauhaus’un yeni Mutfak dekorasyonlarını sizler için bir araya getirdik.

Şimdi aşağıda Bauhaus’a ait 3 adet mutfak dekorasyonlarını ve fiyatları ebatları hakkında size daha detaylı bilgi veriyoruz.

Lütfen beğendiğiniz model hakkında yorumlarınızı bizden eksin etmeyin.

Bauhaus Mutfak Takımı 1

Üstteki resimde görmüş olduğunuz mutfak dekorasyonunun adı Nilüfer Mutfak olarak geçmektedir.  18 mm gövde ve baza, beyaz melamin ile kaplı yonga levha, 3mm beyaz print MDF arkalık, raylı çekmeceler, MDF üzeri highgloss kaplı ve kenar kısımları aynı PVC kaplı kapaklar, ithal menteşeler ve krom kulplar… Fiyatı ise  : 899 TL.

2. Mutfak takımı ise Espana Mutfak olarak geçiyor. 260 x 214

18 mm gövde ve baza. Beyaz melamin kaplı yonga levha, 3mm beyaz print MDF arkalık, ithal tandem teleskopik frenli  raylı çekmeceler, MDF üzeri melatone tekstil desenli kapaklar, ithal frenli menteşeler ve krom kulplar…
Fiyat : 1490 TL.
Son olarak gördüğünüz bu dekorasyonun adı ise Madrid Mutfak olarak bulunmaktadır. 255 x 214 18 mm gövde ve baza. Beyaz melamin kaplı yonga levha, 3mm beyaz print MDF arkalık, ithal tandem teleskopik frenli raylı çekmeceler, MDF üzeri melatone tekstil desenli kapaklar, ithal frenli menteşeler ve krom kulplar… Fiyat : 1399 TL.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir